Léčivá pyramida

Zajímáte se o léčivé pyramidy?
Pokud ano, kontaktujte mne na tel.: 774 174 339. Ráda vám sdělím mé osobní zkušenosti s výstavbou a působením pyramidy. A pokud budete mít zájem, můžete si pyramidu zdarma prohlédnout i vyzkoušet.

Němcová Anastazie
Ves Touškov 116
tel: 774 174 339

Něco málo o pyramidách

Mnozí vědci dnes připouštějí, že pyramidy jsou nejen akumulátory energie, ale pravděpodobně i jejich transformátory. Energie se v pyramidách koncentruje do středu a je prý úplně jedno, zda jde o stavbu masivní nebo jen pyramidu z laminátových, kovových nebo dřevěných tyčí.

Hodně odborníků se přiklání k názoru, že pyramidy jsou akumulátory a transformátory kosmické energie.

Základem pyramidologie je teorie, že uvnitř pyramidy se koncentruje a transformuje kosmická energie (orgon). Pyramidou přetransformovaná energie se jmenuje “pyrén". Aby k tomu v pyramidě doopravdy došlo, je nutné, aby vždy jedna strana směřovala k severnímu pólu.

Pyramidální efekt jako důsledek působení pyramidální energie můžeme využít v praktickém životě nejrozmanitějším způsobem. Pyramida působí dehydratačně, antibakteriálně a zvyšuje energetickou bilanci vložených potravin. Toto působení můžeme v praktickém životě využít na konzervaci, udržení dlouhodobé stálosti a stavu, zlepšení chuti, vůně, barvy apod.

Pro nás jsou však nejdůležitější výsledky a vlivy, které pyramidální tvary mají na živý organismus, zvláště na člověka. Při pozorování rostlin a zvířat umístěných pod pyramidou si můžeme všimnout určitých změn v jejich chování. Například hmyz opouští prostor pod pyramidou, nebo do něj vůbec nelétá (což by mohl být jeden ze způsobů ochrany potravin). Domácí zvířata budou velmi ráda trávit většinu času pod pyramidou a ptáci jsou jí dokonce přitahováni a shromažďují se pod ní.

Vliv na člověka

Pobyt v pyramidě působí regeneračně, zlepšuje imunitu a posiluje sebeuzdravující schopnosti organismu.

Pyramidální energie urychluje hojení ran i pooperačních stavů, podporuje léčbu páteře i chronických onemocnění. Pomáhá při revmatismu, angíně, nachlazení, žaludečních vředech, při různých bolestech a zánětlivých stavech, při  chorobách jater, problémech se srdcem.

Při léčení v pyramidě se dosahuje výborného efektu zejména při bolestech hlavy, silné migréně nebo neuralgii.

Výzkumy dokládají že pyramidální energie, díky hluboce relaxačním účinkům, harmonizuje psychiku. Pyramida má velmi uklidňující účinek při stresu a nervozitě.

Malá, ale naše ...